از مواردی که فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان یک محصول باید برای ارتقا و نیز متمایز سازی حرفه خود انجام دهند توجه به امر طراحی و ثبت لوگوی خاص خود می باشد که امروزه بتواند خود را میان مشتریان مطرح سازد . از این رو ما در این متن به تشریح طراحی لوگو و ارائه نام تجاری مناسب پرداختیم تا در صورت پیش آمدن هر سوالی برای شما مفید واقع شود. در ادامه همراه ما باشید.

طراحی لوگو

در دنیای امروزی که اکثر امور به صورت تخصصی انجام می شود طراحب یک لوگو و علامت تجاری خاص و گویای ویژگی های یک فعالیت از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود . امروزه کسب و کارهای اینترنتی رونق بسیار پیدا کرده که دارندگان آن برای مطرح شدن در جامعه نیازمند ارائه یک طرح و لوگو انحصاری خود می باشند. از این رو باید به تهیه یک لوگو متناسب با فعالیت شرکت ارائه شود که به صورت خلاقانه و با در نظر داشتن تخصص حرفه انجام گیرد. این را در نظر داشته باشید که طراحی لوگو باید توسط متخصصین و با ابزارهای گرافیکی به صورت حرفه ای انجام پذیرد . اگر تمایل دارید در دنیای تجارت خاص باشید و از رقبای خود پیشی بگیرید می توانید با کارگروه تخصصی موسسه پایش تماس گرفته و امور مربوط به طراحی لوگوی خود را به کارشناسان این موسسه سپرده تا در کم ترین زمان شما را به مقصودتان برسانند.

اهمیت طراحی لوگو در کسب و کار

یکی از مهم تریـن اصول که در اولین نگاه شخصیت یک کسب و کار را به مشتری نشان می دهد طراحی لوگو و نام تجاری می باشد. لوگو و نام تجاری بیان کننده ی یک مفهوم، نشان، شعار و یا یک هدف می باشد. لوگوی شما اثر انگشت شمادر عرصه تجارت است. طراحی لوگو و نام تجاری نقش به سزایی در عرصه رقابت کالا یا خدمات شما با سایر رقبا دارد. رنگ لوگو متناسب با نوع فعالیت سازمانی شرکت شماست، بنابراین برای طراحی لوگو به رنگ لوگو و طرح آن اهمیت دهید.

 

طراحی لوگو

 

طراحی اصولی لوگو 

طراحی یک لوگو علاوه بر بهره گیری از تراوشات و الگوهای ذهن طراح آن باید ایجاد ترغیب برای مصرف را در یک مشتری با در نظر داشتن تمامی وجوه مربوط به فعالیت و عرضه محصولات فراگیرد. در بازار کسب و کار از مهم ترین عوامل در تبلیغات داشتن یک لوگو و نام تجاری می باشد پس توجه به آن کمک شایانی به کسب درآمد بیشتر و سودآوری یک کسب و کار و فعالیت اقتصادی خواهد کرد. برای انجام این امر توجه به شروط مربوط به ثبت لوگو و نیز طراحی آن بسیار حایز اهمیت بوده و برای انجام قانونی امور باید به آن پرداخته شود.

اگر میزان سنجش یک حرفه و فعالیت اقتصادی را بارز بودن در میان دیگر رقبا در نظر گرفت و در بلند مدت به جایگاه آن حرفه بین مصرف کنندگان بپردازید باید لوگو  برندی خاص را ارائه داده تا مشتریان با مراجعه به آن بتوانند تا سال ها خود را بین آن ها ماندگار کرده و بدین ترتیب باعث وفاداری مشتریان بلقوه خود شوید. 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

سعید میرمحمدی

انتخاب اسم برند برای پوشاک مردانه همراه لوگو

پاسخ
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.