طراحی لوگو و نام تجاری

یکی از مهم تریـن اصول که در اولین نگاه شخصیت یک کسب و کار را به مشتری نشان می دهد طراحی لوگو و نام تجاری می باشد. لوگو و نام تجاری بیان کننده ی یک مفهوم، نشان، شعار و یا یک هدف می باشد. لوگوی شما اثر انگشت شمادر عرصه تجارت است. طراحی لوگو و نام تجاری نقش به سزایی در عرصه رقابت کالا یا خدمات شما با سایر رقبا دارد. رنگ لوگو متناسب با نوع فعالیت سازمانی شرکت شماست، بنابراین برای طراحی لوگو به رنگ لوگو و طرح آن اهمیت دهید.

 

طراحی لوگو

 

طراحی لوگو و نام تجاری

طراحی لوگو همواره فراتر از جلوه سازی و به رویت درآوردن یک اثر است. یک لوگو علاوه بر اثر در ذهن یک مشتری باید بر احساسات آن غلبه کرده و در عین حال حس او برای خرید محصول را راضی نکه دارد. در بازار کسب و کار ما، یکی از مهم ترین عوامل در تبلیغات تلویزیونی لوگوی یک شرکت یا یک برند می باشد. شاید کمتر کسی، حتی کودکان اسم برند BMW را از لوگوی آن جدا کنند. ثبت برند تخصص ماست پس باید نحوه به ثبت رساندنش را بدانید و از روش های مناسب استفاده کنید زیرا بدون دانستن قوانین ثبت برند امکان پذیر نمی باشد، پس این کار را به متخصص آن بسپارید ما شما را در این امر یاری خواهیم کرد.

اگر قرار باشد تنها مزیت رقابتی شرکت ها، کیفیت بالا و قیمت پایین محصولاتشان باشد، مطمئن باشید آنها تا سال های متمادی سهم معینی از بازار هدفشان را در اختیار خواهند داشت و توفیق چندانی در افزایش سهم بازار خود به دست نخواهند آورد بنابراین تنها شرکت هایی در بازار مصرف حکومت خواهند کرد که بتوانند با استفاده از ابزارهای ترویجی تاثیرگذار، وفاداری مشتریانشان را نسبت به محصولات خود تضمین کنند.

انتخاب یک لوگو و نام تجاری

همانطور که می دانید بسیاری از مصرف کنندگان دلایل معقولی برای انتخاب یک محصول ندارند و بیشتر براساس ذائقه خود محصولی را مورد آزمایش قرار می دهند و چنانچه رضایت اولیه از آن محصول برایشان حاصل شود، مشتری دائمی آن محصول خواهند شد. شکی نیست در این میان عوامل زیادی وجود دارند که در جذب اولیه توجه مشتری نقش بسزایی دارند و او را در قدم اول متوجه خود می سازند.

از این رو یکی از موثرترین راه های ارتقای نام تجاری و همین طور برخورداری از یک سهم بازار مناسب که مطمئناً ذهن مصرف کننده را با هویت سازمانی محصول درگیر می سازد، استفاده از یک لوگوی ماندگار است.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

سعید میرمحمدی

انتخاب اسم برند برای پوشاک مردانه همراه لوگو

پاسخ
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.